Big Brother Albania 10 LiveBig Brother Albania 10

Para fillimit te edicionit me te ri te Big Brother Albania shtrohet pyetja se kush do jete ai apo ajo qe do udheheq edicionin e radhes se Big Brother.

Akoma nuk eshte konfirmuar se kush do jete ai apo ajo qe do udheheq Big Brother Albania 10 mirpo pas suksesit te jashtezakonshem te Arbana Osmanit ne edicionet e kaluara si dhe ne edicionin e fundit te ketij realiti shou, shancet jane shume te medha qe po e njejeta do jete prap ajo qe udheheq Big Brother Albania 10.

Nese do ket ndonje ndryshim ne kete sezon ne do te ju njoftojm permes postimeve tona te ardheshme si edhe kur te kete diqka me konkrete apo te konfirmuar nga vet produksioni i Big Brother Albania.

Per te qene me te informuar me shuem rreth Big Brother Albania 10 vizitoni faqen tone si edhe na pelqeni dhe ndiqni ne rrjetet sociale pasi qe do u njoftojm me perditsimet rreth big brother.

Share Button
loading...