BBAlbaniaVIP

Big Brother Albania Vip – Tashme erdhi shtatori. Muaji ku te gjithe televizionet rifillojne programacionet e tyre. Disa nga emisionet jane te degjuar , te tjere te rimodeluar dhe shume te tjere surprize.

Sigurishte qe Top Channel eshte nje lider dhe si i tille sjell gjithmone risi. Topi e ka filluar kete sezon te ri me shume emisione . Emisione qe  startojne per here te pare ne kete kanal.
Permendim “Hell Kichen” , ku do jete shefi i njohur i kuzhines Renato Mekolli. Emisioni me i ri nga Eno Popi ” Dilema” . Nje emsion i ngjashem me Kutia qe garanton shikueshmeri maksimale. Te gjithe duan te fitojne para te lehta. Dilema ta mundeson kete , me cmimin e madh prej 100 milionesh. Te shtunen fillon dhe emisioni i ri me Luana Vjollcen qe mban po emrin e saj.

Por faqja jone ka tjeter interes. Duam lajme te tjera dhe informacione. Prandaj me te drejte lind pyetja :

Cfare po ndodh me Big Brother Albania Vip ?

Me gjithe keto lajmerime per emisione te reja. Me gjithe prezantuesit duke reklamuar ne rrjete sociale ku do prezantojne. Nga Topi ka nje heshtje per Big Brother Albania VIP LIVE . Rikujtojme se pervec nje spoti televiziv 7 muaj me pare ( Spoti – https://www.youtube.com/watch?v=dgpFe3GerCM ). Nuk ka ende nje njoftim tjeter.

Kishte thashtheme se do fillonte ne fund te prillit. Pas mbarimit te emisionit te Arbana Osmanit. Fansat shume te lumtur priten me padurim por nje gje e tille nuk ndodhi.
Sigurisht qe gjate veres e pamundur te organizosh nje edicion VIP te Big Brother Albania.  Te gjithe Vipat kane angazhimet e tyre . Hamendsimi me i mire ishte se do fillonte ne shtator por nje gje e tille nuk po ndodh.

Me shume gjase Big Brother Albania VIp do filloje ne sezonin e dyte televiz. Mendohet ne periudhen Shkurt-Maj te 2019. Shume nga emisionet mbyllen ne periudhen Janar-Shkurt  , per ti lene hapesire sezonit te dyte televiziv. Kjo gje vertetohet dhe nga nje artikull me titull Pranvere ne Top Channel  ku Topi njofton per sezonin e ri televiziv. Nder emisionet e permendura perfshihet dhe Big Brother Albania Vip .

Do kemi nje vit pauze nga Big Brother i fundit. Dicka e tille ka ndodhur dhe perpara. Rikujtojme fansat se pas 8 sezoneve rresht te Big Brother Albania . Kishte nje vit pauze nga BB8 ne BBA9. E njejta situate do perseritet dhe me edicionin VIp.

Big Brother Albania Vip rrethohet dhe me nje enigme tjeter. Shpresojme qe te rifilloje ne sezonin e dyte televiziv por akoma nuk dihet kush do jete prezantuesi.
Jane 3 emrat qe u lakuan per te prezantuar BBA VIp. Prezantuesja ikone e Big Brother Albania , Arbana Osmani. Prezantuesi teper i dashur per publikun qe drejtoi BBA8 Ledion Lico.
Gjithashtu dhe prezantuesja qe po thyen rrjeter sociale Luana Vjollca. Te 3 keta emra u perfolen si prezantues te Big Brother Vip gjate muajve te ndyshem te ketij viti.
Por kane qene vete ata. Ne emisione te ndryshme ose ne rrjete sociale qe kane deklaruar qe nuk do e prezantojne.

E para ishte Arbana Osmani . Ajo deklaroi ne emisionin pasdite ne Top Channel dhe ne instagram qe s’do ishte ajo prezantuesja. Me pas Ledion Lico & Luana Vjolla ne intervista dhe instagram qe pergenjeshtruan lajmin. Kjo eshte nje enigme tjeter qe rrethon Big Brother Albania Vip.
Do na duhet te presim gjer ne fillim te 2019 per te marre vesh me teper. Ndoshta mund te jete dhe nje prezantues i ri. Por besoj se publiku do deshironte qe ne krye te emisionit te ishte Arbana Osmani.

Share Button
loading...