Nga ketu do keni mundesi te shikoni Big Brother Albania 10 Live, me posht do keni mundesi te ndiqni transmetimin drejtperdrejte te Big Brother Albania 10 ne te dy kanalet BB Albania 1 dhe BB Albania 2. Ju deshirojme shikim te kendshem.

Share Button
loading...